Sīkfailu izmantošanas atruna

Last Update on December 2017

Mūsu tīmekļa vietnē tiek izmantoti sīkdatnes un citas izsekošanas tehnoloģijas, lai sniegtu jums vislabāko pieredzi mūsu tīmekļa vietnē. Par Sīkfailiem varat uzzināt vairāk paskaidrojumā zemā, arī kā mēs tos tālāk izmantosim. Lai saņemtu sīkāku informāciju par jūsu personas datu apstrādi, ko veic SIA Indesit Company SpA , lūdzu, izlasiet mūsu paziņojumu par Privātuma politika.

Sīkfaili – sīkfaili ir mazi teksta faili, kurus mēs varam saglabāt jūsu datorā, lai palīdzētu mums identificēt jūsu datoru nākamajā apmeklējuma reizē, vai lai iespējotu dažas funkcijas mūsu tīmekļa vietnēs. Sīkdatnes tiek klasificētas šādās kategorijās:

Lielākā daļa interneta pārlūkprogrammu sākotnēji ir iestatīta, lai automātiski pieņemtu sīkfailus. Tomēr jūs varat mainīt iestatījumus, lai bloķētu sīkfailu nosūtīšanu uz jūsu ierīci vai iespējotu tikai dažu kategoriju saņemšanu. Lūdzu, ņemiet vērā, ka navigācija vai funkcionālie sīkfaili ir atspējoti vai noņemts, ne visas tīmekļa vietnes funkcijas var darboties kā paredzēts. Lai pārvaldītu un atspējotu sīkfailus, lūdzu, izpildiet tālāk sniegtajā tabulā sniegtos norādījumus.

Tīmekļa bāksignāli – tīmekļa bāksignāli ir minimāli elektroniskie attēlu faili, kurus var ievietot tīmekļa lapā vai iekļaut e-pasta ziņojumā, un parasti tie ir neredzami cilvēka acīm. Izmantojot tīmekļa bāksignālus (pazīstamus arī kā "skaidrus GIF" vai "izsekošanas pikseļus"), mums var pastāstīt tādas lietas kā: cik cilvēku ierodas mūsu tīmekļa vietnēs, neatkarīgi no tā, vai tie ir vienreizēji vai atkārtoti apmeklētāji, cik ilgi, cik labi ir noteiktas tiešsaistes reklāmas kampaņas, kā arī citi līdzīgi vietnes lietošanas dati. Izmantojot e-pastu, tīmekļa bāksignāli var informēt mūs par e-pasta atvēršanas laiku, ja un cik reizes tā tika pārsūtīta un kādas saites lietotāji noklikšķina e-pasta ziņojumā. Pamatojoties uz šo informāciju, mēs varam pielāgot saturu, produktus, pakalpojumus un piedāvājumus, ko mēs piedāvājam, lai labāk atbilstu jūsu interesēm, kā arī lai jūs informētu par Indesit produktiem, pakalpojumiem un / vai īpašajiem piedāvājumiem, kuros jūs varat būtu ieinteresēts.

Log Files – tie ir faili, kas reģistrē tīmekļa aktivitāti un apkopo ne-personisko statistiku par jūsu apmeklējumu mūsu tīmekļa vietnēs vai to izmantošanu. Žurnālu faili var mums palīdzēt uztvert arī: (i) jūsu IP adresi, kas ir unikāls numuru kopums, ko jūsu interneta pakalpojumu sniedzējs (ISP) piešķīris jūsu datoram (ievērojiet, ka atkarībā no jūsu ISP ir piešķirts numurs jūsu dators var būt atšķirīgs katru reizi, kad izveidojat savienojumu ar internetu); (ii) izmantojamā pārlūkprogrammas un operētājsistēmas tips; un (iii) cita informācija par jūsu tiešsaistes sesiju, piemēram, URL, no kura atnāca, lai nokļūtu mūsu tīmekļa vietnē, kā arī datums un laiks, kad apmeklējāt mūsu tīmekļa vietni. Papildus šīs informācijas izmantošanai, lai labāk izprastu, kā tiek izmantotas mūsu vietnes, mēs varam izmantot informāciju, kas iegūta, izmantojot žurnāla failus, piemēram, IP adresi (kopā ar jūsu personīgo informāciju), lai novērstu tehniskas problēmas, uzturētu drošību tiešsaistē un, aizliegt vai ierobežot piekļuvi mūsu tiešsaistes pakalpojumiem dažiem lietotājiem.

Mēs paturam tiesības jebkurā laikā mainīt vai atjaunināt šo Privātuma un sīkdatnes paziņojumu, un visas izmaiņas, kuras mēs varam izdarīt nākotnē, tiks publicētas šajā lapā. Lūdzu, pārbaudiet vēlreiz, lai redzētu atjauninājumus vai izmaiņas šajā konfidencialitātes un sīkdatnes paziņojumā. Šīs lapas augšdaļā jūs atradīsit pēdējā atjauninājuma datumu.

Noklikšķiniet šeit, lai rediģētu savas preferences.