IZVĒLĒTIES RAKSTURLIELUMUS

Tips
Ielādes ietilpība (kg)
Enerģijas patēriņa reitings
Enerģijas patēriņa reitings
Jaunās Hotpoint veļas mazgājamās mašīnas garantē maksimālu veiktspēju un tīrību ar minimālu enerģijas patēriņu un ietekmi uz apkārtējo vidi. To enerģijas veiktspējas līmenis ir maksimāls attiecībā uz mazgāšanas efektivitāti un noteiktos modeļos arī attiecībā uz veļas izgriešanu centrifūgā.
Centrifūgas ātrums (apgr/min)
Vadības panelis

Tiešā iesmidzināšana
Ar tiešās iesmidzināšanas iepriekšējas samaisīšanas tehnoloģiju jau kopš pirmajām mazgāšanas minūtēm mazgāšanas līdzeklis pārvēršas par putām ar attīrīšanas jaudu par 60% lielāku nekā tradicionālajiem līdzekļiem. Tā rezultātā varat samazināt mazgāšanas temperatūru un pat 20° C temperatūrā iegūt tādu pašu iznākumu kā 40° C temperatūrā, ka ļauj mazgāt baltās drēbes kopā ar krāsainajām. Zema temperatūra nozīmē saudzīgāka attieksme pret krāsām.
Woolmark Platinum Care
"Woolmark Platinum Care" ir visaugstākās pakāpes sertfikāts, ko piešķir sabiedrība "The Woolmark Company" zīmolam, kas sasniedzis tik augstu kvalitātes standartu, ka tā veļas mašīnās ir ļauts mazgāt apģērbu ar etiķeti "mazgāt tikai ar rokām" . Šis rezultāts ir panākts ar unikālu patentētu mazgāšanas sistēmu, kas nenoberž auduma šķiedras un tādējādi uztur tās mīkstas pat pēc 20 mazgāšanas cikliem.
Cikls "Baby Cycle"
Cikls "Baby Cycle" piedāvā ideālu mazgāšanas rezultātu pat tikai 40 C temperatūrā un garantē absolūtu bērnu apģērba higiēnu un visaptverošas rūpes par mazuļa ādu un auduma saudzēšanu. Šajā ciklā izmanto vairāk ūdens, lai ideāli atšķaidītu mazgāšanas līdzekli, optimizētu higiēnisko piedevu iedarbību, pamatīgi izskalotu drēbes un noņemtu no auduma šķiedrām jebkādas mazgāšanas līdzekļa paliekas.
Pretalerģijas programma
Pretalerģijas programma veic mazgāšanu dziļi auduma šķiedrās, nekaitējot pašam audumam un neitralizē lielāko daļu alergēnu, kas kairina ādu. Netīrumi un alergēni tiek noņemti divās atsevišķās stadijās: ūdens uzsildīšanā cikla sākumā un temperatūras uzturēšanā pie 60° C.
Prettraipu programma
Līderis traipu iztīrīšanā - jaunā prettraipu tehnoloģija iztīra pat ļoti noturīgos ikdienas traipus. Ar vienu pogas nospiešanu šī iekārta gudri regulē ūdens daudzumu, samaisīšanu un temperatūru, nodrošinot visgrūtāko traipu iztīrīšanu un vienlaikus saudzējot audumu. Sākumā 40 °C fāzē tiek iztīrīti enzīmus saturošie traipi, bet nākamajā fāzē ūdens temperatūra tiek pastāvīgi uzturēta pie 43° C. Tā ir speciālā prettraipu apstrāde, kas iztīra 20 visnoturīgāko sadzīves traipu veidus.
Ecotech
Ecotech simbols identificē iekārtas, kas atbilst energoefektivitātes visaugstākajiem standartiem Ecotech veļas mazgājamās mašīnas garantē augstus efektivitātes standartus, zemu enerģijas patēriņa līmeni un lielisku veiktspēju.
Aqualtis
Aqualtis veļas mazgājamās mašīnas ir ideālas no jebkura viedokļa: projektētas lai piedāvātu kaut ko speciālu, rūpētos par Jūsu apģērbu, auzsargātu un "lutinātu" to, vienlaikus vienmēr garantējot maksimālu energoefektivitāti un minimālu ietekmi uz apkārtejo vidi. Aqualtis veļas mazgājamo mašīnu klāsts ir ļoti plašs, ar risinājumiem katrai potenciālai ielādes vai platības vajadzībai. Tām ir pieejams arī modelis "Slim" ar 47 cm dziļumu, kas ideāli iederas arī nelielā telpā.
Eco cikli
Ar Eco cikliem (Eco kokvilnai, Eco sintētikai, Eco ātrā mazgāšana 30 ) Jūs izmazgāsiet veļu ideāli tīru arī zemā temperatūrā. Eco cikli ir šīs iekārtas cilindra kustības optimizēšanas rezultāts, kas pilnveido mazgāšanas kvalitāti un sniedz virs 50% enerģijas ietaupījuma.
Tvaiks
Atsvaidzināšana ar tvaiku ir īss cikls, paredzēts Jūsu apģērba atsvaidzināšanai. 20 minūšu laikā tvaiki likvidē sausā apģērbā nepatīkamus aromātus, piemēram, cigarešu dūmu, ēdiena, smoga un sviedru smaku. Atsvaidzināšanas ar tvaiku cikla laikā Jūs varat arī personalizēt sava apģērba aromātu, pievienojot pāris pilienu sava iecienītā parfīma vai odekolona inovatīvajos "burbuļos", kuriem ir gan vīriešu, gan sieviešu variants

SALĪDZINĀT MODEĻUS

VEĻAS MAŠĪNAS  -  0

15 30 90
Loading data...