Choose Features

Žāvēšanas ietilpība (kg)
Enerģijas patēriņa reitings
Vadības panelis
Aqualtis
Aqualtis veļas žavētāji ir ideāli no jebkura viedokļa: projektēti, lai piedāvātu kaut ko īpašu, rūpētos par Jūsu apģērbu, auzsargātu un "lutinātu" to, vienlaikus vienmēr garantējot maksimālu energoefektivitāti un minimālu ietekmi uz apkārtejo vidi. Aqualtis veļas žavētāji sniedz risinājumus jebkurai iespējamai mazgāšanas vajadzībai.
Džinsu mazgāšanas programma
Šis cikls ir speciāli paredzēts vispopulārākajam apģērbam - džinsiem, kas tiek mazgāti 35 C temperatūrā un žāvēti īpašā uzkarsēšanas un izgriešanas ciklā, lai aizsargātu auduma krāsu un saglabātu džinsu formu, nodrošinot ideālus izmazgāšanas un izžāvēšanas rezultātus.
Pretalerģijas programma
Galveno alergēnu likvidēšanai un jutīgas ādas aizsardzībai. Šim mazgāšanas ciklam ir piešķirts Lielbritānijas pretalerģijas apstiprinājuma zīmogs. Tas izmanto patentētu augstas temperatūras uzturēšanas sistēmu, nodrošinot efektīvu alergēnu daudzuma samazināšanu un likvidēšanu mitrā apģērbā, ko izžāvē ar speciālu antialerģijas ciklu, lai aizsargātu cilvēkus ar jutīgu ādu. Tas likvidē mājas putekļu ērcītes, sēnītes un bakērijas (kondensatora tipa standarta veļas žāvētāji) un mājas putekļu ērcītes (siltumsūkņa veļas žāvētāji)
Gudrās žāvēšanas programmas vadība
Līdz 7 automātiskiem žāvēšanas līmeņiem un 85 programmu kombinācijas nodrošina maksimālu aizsardzību visām Jūsu drēbēm un ideālu žāvēšanas ciklu.
Opcija pret saburzīšanu
Saburzījumu apstrādes opcija novērš izmazgāto izstrādājumu saburzīšanos, noteiktos laika intervālos apgrozot izmazgāto veļu bez karstuma. Tā ir sevišķi noderīga, ja Jūs neesat klāt cikla beigās, lai izņemtu veļu no mašīnas.
Atsvaidzināšanas programma
20 minūšu ilga vēsās apstrādes programma iedarbojas uz sausām drēbēm, izvēdinot un atsvaidzinot - alternatīva apģērba mazgāšanai, ko esat uzvilcis tikai vienreiz vai kas nupat izņemts no ilgākas glabāšanas skapī.
Mīksto rotaļlietu cikls
Šis saudzīgās žāvēšanas cikls ir paredzēts mīksto rotaļļietu izžāvēšanai un labākai putekļu noņemšanai. Zema temperatūra un saudzīga mehāniskā iedarbība palīdz saglabāt mīksto rotaļlietu spalvu un auduma sākotnējo izskatu un mirdzumu.

Compare Models

VEĻAS ŽĀVĒTĀJI  -  0

15 30 90
Loading data...