Choose Features

Tips
Ielādes ietilpība (kg)
Enerģijas patēriņa reitings
Centrifūgas ātrums (apgr/min)
Prettraipu programma
Līderis traipu iztīrīšanā - jaunā prettraipu tehnoloģija iztīra pat ļoti noturīgos ikdienas traipus. Ar vienu pogas nospiešanu šī iekārta gudri regulē ūdens daudzumu, samaisīšanu un temperatūru, nodrošinot visgrūtāko traipu iztīrīšanu un vienlaikus saudzējot audumu. Sākumā 40 °C fāzē tiek iztīrīti enzīmus saturošie traipi, bet nākamajā fāzē ūdens temperatūra tiek pastāvīgi uzturēta pie 43° C. Tā ir speciālā prettraipu apstrāde, kas iztīra 20 visnoturīgāko sadzīves traipu veidus.
Ecotech
Ecotech simbols identificē iekārtas, kas atbilst energoefektivitātes visaugstākajiem standartiem. Ecotech ar žāvētāju aprīkotās veļas mazgājamās mašīnas garantē augstus efektivitātes standartus, zemu enerģijas patēriņa līmeni un lielisku veiktspēju.
Woolmark platīna saudzīgā programma
"Woolmark Platinum Care" ir visaugstākās pakāpes sertfikāts, ko piešķir sabiedrība "The Woolmark Company" zīmolam, kas sasniedzis tik augstu kvalitātes standartu, ka tā veļas mašīnās ir ļauts mazgāt apģērbu ar etiķeti "mazgāt tikai ar rokām" . Šis rezultāts ir panākts ar unikālu patentētu mazgāšanas sistēmu, kas nenoberž auduma šķiedras un tādējādi uztur tās mīkstas pat pēc 20 mazgāšanas cikliem.
Cikls "Baby Cycle"
Cikls "Bbay Cycle" piedāvā ideālu mazgāšanas rezultātu pat tikai 40 C temperatūrā un garantē absolūtu bērnu apģērba higiēnu un visaptverošas rūpes par mazuļa ādu un auduma saudzēšanu. Šajā ciklā izmanto vairāk ūdens, lai ideāli atšķaidītu mazgāšanas līdzekli, optimizētu higiēnisko piedevu iedarbību, pamatīgi izskalotu drēbes un noņemtu no auduma šķiedrām jebkādas mazgāšanas līdzekļa paliekas.
Vieglās gludināšanas opcija
Vieglās izgludināšanas opcija ievērojami atvieglo gludināšanas procesu: apģērba šķiedras atgūst savu mīkstumu un saburzījumi ir plakani, kas padara gludināšanu vieglāku.
Zīda un aizkaru programma
Zīda un aizkaru cikls ļauj droši mazgāt veļas mašīnā pat vissmalkākos izstrādājumus, tādus kā zīdu, viskozi un pat sieviešu apakšveļu, neriskējot sabojāt audumu. Lēna veļas mašīnas cilindra kustība un lielāks ūdens daudzums līdz minimumam samazina auduma šķiedru berzēšanu un nodrošina nevainojamus rezultātus. Mazgāšanas pēdējā fāzē notiek speciāla apstrāde ar papildu skalošanu, garantējot visu mazgāšanas līdzekļa palieku likvidēšanu.

Compare Models

VEĻAS MAŠĪNAS AR ŽĀVĒTĀJU  -  0

15 30 90
Loading data...