Choose Features

Sildvirsmas tips
Degļu skaits
Krāsa
Antracīta
Auzu
Šampanieša
Sudraba
Pelēka
Melna
Balta
Sildvirsmas aizdedzes tips
Trešā riņķa vokpannas deglis
Ekskluzīvais trīs rindu deglis sniedz maksimālo jaudu ātrai un vienmērīgai ēdienu pagatavošanai. Pateicoties savai inovatīvajai uzbūvei, tas nodrošina optimālu karstuma sadalījumu zem trauka.
Ovālā plate
Daudzfunkcionalitāte ir viena no Hotpoint ēdiena gatavošanas sildvirsmu stiprajām pusēm, jo tām ir atsevišķas zonas un speciāli degļi dažādiem ēdienu pagatavošanas veidiem: ovālā riņķa paplašināmā zona, kas sastāv no divām sildzonām un nodrošina maksimālu elastību un daudzpusību.
Pieskāriena kontrole
Hotpoint sildvirsmas ar pieskāriena vadību ļauj ļoti viegli programmēt ēdienu gatavošanu: Jums tikai jāpieskaras dažām, skaisti veidotām un intuitīvām ikonām un sākas ēdiena gatavošanas process.
Atlikušā karstuma indikatori
Pārpalikuma karstuma gaismas diodes uz visām Hotpoint stikla un keramikas sildvirsmām brīdina Jūs, ka ēdiena gatavošanas zona vēl arvien ir karsta, kaut gan sildvirsma ir izslēgta. Šīs gaismas diodes izslēdzas, kad temperatūra pazeminās zem 60° C.
Bērnu piekļuves blokators
Visām Hotpoint stikla un keramikas sildvirsmām ir funkcija, kas bloķē pieskāriena vadību. Tā ir nepieciešama, ja virtuvē rosās mazi bērni, un liedz nejauši izmainīt iekārtas iestatījumus.
Tiešā liesma
Patentētā tiešās liesmas tehnoloģija tiek realizēta ar jauno degļu revolucionāro dizainu. Katrs deglis sastāv no viena elementa, kurā ir 420 sīki, pārdomāti izkārtoti caurumi. Liesma pa šīm mikroskopiskajām atverēm ir vērsta tieši uz augšu pilnīgi vienmērīgi. Tas nodrošina ideāli vienmērīgu karstuma sadalījumu un augstas kvalitātes ēdiena gatavošanas rezultātus.
Domino
Pilna speciālu produktu līnija ar 30 cm platumu, kas ietver dažādus sildvirsmu, friteru un barbekjū pagatavošanas iekārtu tipus.

Compare Models

SILDVIRSMAS  -  0

15 30 90
Loading data...