Choose Features

Tips
Krāsa
Balta
Sudraba
Spoži melna
Antracīta
Ledusskapja ietilpība (lt)
Enerģijas patēriņa reitings
Enerģijas patēriņa reitings
Efektivitāte ir galvenais iemesls, kāpēc Hotpoint ir izstrādājis veselu ledusskapju sēriju ar energoefektivitātes reitingu A+ vai A, lai nodrošinātu, ka Jūsu sadzīves tehnikas iekārta būs pēc iespējas efektīvāka, kas pozitīvi ietekmēs Jūsu bankas konta bilanci un arī apkārtējo vidi.
Vadības paneli
4 atvilktnes
"4doors" ir pirmais ledusskapis ar četrām durvīm un izteikti inovatīvu, oriģinālu dizainu. Noapaļotas formas, iegareni nerūsējošā tērauda rokturi, metāliskas krāsas, nedaudz asimterisks dizains: šī ledusskapja izstrādāšanā viss ir pārdomāts, tas pašlaik ir unikāls produkts tirgū un impozants elements jebkurā virtuvē. Ledusskapja nodalījumam ir divas neatkarīgi atveramas durvis, bet saldētavas zona ir sadalīta divos autonomos nodalījumos. kas ir divas lielas, ērti slīdošas atvilktnes ar vairākām iekšējām sekcijām, turklāt tādā augstumā, kas nodrošina to komfortablāku izmantošanu.
Augsta kvalitāte
Augstās kvalitātes dzesēšana: tā ir ne tikai pārtikas saglabāšana, bet arī ideālie apstākļi pārtikas svaiguma un dabisko īpašību saglabāšanai. Aktīvā skābekļa tehnoloģija saglabā pārtikas pirmās dienas svaigumu līdz 9 dienas ilgi, novēršot baktēriju augšanu (līdz 90%) un nepatīkama aromāta veidošanos (līdz 70%). Funkcija "Air Tech Evolution" brīvi stāvošiem modeļiem un funkcija "Air Technology" iebūvētajiem ledusskapjiem garantē izcilu pārtikas saglabāšanas rezultātus. HD: teicama rūpēšanās par pārtiku!
Aktīvais skābeklis
Aktīvā skābekļa sistēma ir ļoti inovatīva tehnoloģija, kas dabiski saglabā pārtikas pirmās dienas svaigumu. Šī sistēma ar aktīvā skābekļa molekulas atbrīvojošu ierīci samazina baktēriju veidošanos (par 90%) un nepatīkama aromāta rašanos (par 70%).
Ecotech
Ecotech simbols identificē iekārtas, kas atbilst energoefektivitātes visaugstākajiem standartiem. Ecotech ledusskapji garantē augstus efektivitātes standartus, zemu enerģijas patēriņa līmeni un lielisku veiktspēju.
Variējamās temperatūras zona
Pateicoties variējamās temperatūras zonai, saldētavas nodalījumu var iestatīt jebkuru temperatūru no 0° C līdz -26° C, lai radītu konkrētajam pārtikas tipam ideālos uzglabāšanas apstākļus.
Atvaļinājuma režīms
Ar funkciju "Atvaļinājums" jūs varat atstāt ledusskapi ieslēgtu uz ilgāku prombūtnes laiku vai atvaļinājumā un turpināt taupīt enerģiju. Kamēr saldētava turpina darboties normālā režīmā, saglabājot sasaldēto pārtiku līdz Jūsu atgriešanās brīdim, tukšajā ledusskapja nodalījumā ir iestatīta uzturēšanas temperatūra, kas ļauj turēt ledusskapja durvis aizvērtas (nodrošinot higiēniskumu iekārtas iekšpusē) un neveidojas pelējums vai nepatīkams aromāts.
Aukstās dušas sistēma
Jaunā sistēma "Aukstā duša" (pieejama side by side modeļos) vienmērīgi izplata auksto gaisu, nevirzot to tieši uz pārtikas produktiem, tādējādi optimāli saglabājot pārtiku.

Compare Models

LEDUSSKAPJI  -  0

15 30 90
Loading data...