Choose Features

Krāsns tips
Krāsa
Antracīta
Auzu
Balta
Sudraba
Melna
Šampanieša
Tīrīšanas tips
Tīrīšanas tips
Ātrās tīrīšanas pirolītiskā sistēma ir speciāls automātisks krāsns tīrīšanas cikls bez jebkādu ķimikāliju izmantošanas. Izvēloties ātrās tīrīšanas ciklu, tiek aktivizēta pirolīzes funkcija: temperatūra strauji sasniedz 500 °C (patērējot mazāk par 2,8 kW) un visas ēdiena gatavošanas paliekas uz krāsns sienām tek pārvērstas pelnos, kas ir ļoti viegli notīrāmi.
Pieskāriena kontrole
Pateicoties speciālajai pieskāriena kontroles sistēmai, Hotpoint jaunās krāsnis vienā mirklī reaģē uz vadības ierīču signāliem. Jums būs viegli iesaistīties "dialogā un mijiedarbībā" ar krāsni: pieskarieties nedaudzajām, skaidri redzamajām ikonām un sekojiet intuitīvai secībai, lai pēc jebkuras receptes ideāli un viegli pagatavotu ēdienu.
Teleskopiskās vadotnes
Teleskopiskās vadotnes (viegli izņemamas un mazgājamas trauku mazgāšanas mašīnā) ļauj viegli vadīt ēdienu gatavošanas procesu. Jauno pilienu uztveršanas pannu ietilpība ir divreiz lielāka nekā krāsns pannai, kas ļauj ļoti efektīvi izmantot krāsns tilpumu.

The innovative ventilation circulates heat in all directions, top, down, right to left, spreading it uniformly over every point in the internal cavity. Electronic control limits termperature fluctuations to a minimum, thus enabling High Definition cooking in any position, on any level in the oven

Compare Models

CEPEŠKRĀSNIS  -  0

15 30 90
Loading data...