Skip to Content

MŪSU IDEJAS JŪSU MĀJAI
Kompānija Hotpoint vienmēr uzskatījusi par savu mērķi piedāvāt elegantas un intuitīvas sadzīves iekārtas jūsu mājai. Balstoties uz mūsu uzticamo inovāciju pieredzi, mēs gūstam patiesu priekšstatu par mūsdienu dzīves prasībām. Tāpēc šīs iekārtas ne tikai skaisti izskatīsies jūsu virtuvē, bet arī ievērojami atvieglos jums dzīvi ar saviem teicamajiem darbības rezultātiem.
EFEKTIVITĀTE. JAUNA PRODUKTU PIEREDZE
Visaptverošas rūpes par jūsu apģērbu un veļu, ideāla atmosfēra jūsu ēdienam ir vislabākais veids, kā maksimāli palielināt radošo pieeju virtuvē. Pateicoties mūsu ekspertu zināšanām un nepārttrauktajam izpētes un attīstības darbam, mēs piedāvājam kvalitatīvas, "gudras" sadzīves iekārtas, kas garantē teicamus rezultātus, pat pārsniedzot jūsu sagaidīto.
"GUDRĀS" IEKĀRTAS PRODUKTU INOVĀCIJAS UN EKOLOĢISKĀ DOMĀŠANA
Mūsu dziļā sapratne par cilvēku vajadzībām padara mūs unikālus. Tas dod mums iespēju radīt inovācijas, kas izmaina veidu, kā jūs darbojaties ar sadzīves iekārtām, un nodrošināt visaugstāko veiktspējas līmeni. "Gudrā" iekārta nozīmē arī jaunas tehnoloģijas, kas vērstas uz elektroenerģijas patēriņa samazināšanu. Mūsu sadzīves iekārtu inovācijas ļauj Jums ietaupīt vērtīgos resursus un lieki netērēt elektroenerģiju.
STILS. FUNKCIONĀLS DIZAINS UN KVALITATĪVAS DETAĻAS
Mēs izstrādājam katru sadzīves tehnikas iekārtu ar mērķi atvieglot jums dzīvi. Mēs nepārtraukti pilnveidojam to darbību ar visjaunākajām tehnoloģijām, inovatīvu ergonomiku un efektīviem raksturlielumiem. Mūsu pēdējās kolekcijas mērķis ir ienest īpašus akcentus jūsu mājā, vienlaikus nodrošinot izcilu sadzīves iekārtu veiktspēju.