SKATĪT RAKSTURLIELUMUS ATSKAŅOT VIDEO

DUBULĀTĀS PLŪSMAS SISTĒMA

BEIDZOT ĒDIENU VAR PAGATAVOT IDEĀLĀ VEIDĀ

PILNĪGA KONTROLE PĀR VISU ĒDIENA GATAVOŠANAS PROCESU
PILNĪGA KONTROLE PĀR VISU ĒDIENA GATAVOŠANAS PROCESU

Inovatīvā duālās plūsmas sistēma nodrošina ventilāciju un karstuma cirkulāciju visos virzienos, vienmērīgi izplatot to pa visu krāsni. Elektroniskā vadība ierobežo temperatūras svārstības līdz minimumam, kā rezultāts ir ideāli un vienmērīgi pagatavots ēdiens.

ERGONOMISKS DIZAINS UN ENERĢIJAS EKONOMIJA

Duālās plūsmas tehnoloģija tagad ļauj samazināt attālumu starp durvīm un vadības paneli tikai līdz 4 mm, līdz minimumam samazinot karstā gaisa aizplūšanu, radot lielisku gludu virsmu, kas ir visās Luce kolekcijas iekārtās. Luce krāsnīm ir arī vismazākais enerģijas patēriņš savam izmēram*, kas ir par 20% zemāks nekā A kategorijas krāsnīm.

* Balsoties uz informāciju par vidēju izmēru krāsnīm ar 35 - 65 litru ietilpību, salīdzinājumā ar 29 konkurentiem šajā tirgū pēc datiem, kas līdz 31.12.10. publicēti to oficiālajos katalogos.

 
 
VĒSĀ PIESKĀRIENA DURVIS PAPILDU DROŠĪBAI
VĒSĀ PIESKĀRIENA DURVIS PAPILDU DROŠĪBAI

Aukstā gaisa plūsma virzās lejā pa durvīm, atdzesējot tās, un izplūst pa deflektoru durvju apakšā. Parastās ēdienu gatavošanas laikā durvis ir vēsas, ar 40° temperatūru, un šādi tiek pasargātas mazās rociņas.

 
SKATIET MŪSU SORTIMENTU

ATKLĀJIET AUGSTAS KVALITĀTES ĒDIENU GATAVOŠANU

IZPĒTIET TEHNOLOĢIJU

Noklikšķiniet uz SĀKT IZPĒTI: attēls pa labi sāks rotēt un automātiski apstāsies, izgaismojot kādu svarīgu raksturlielumu. Uzklikšķiniet uz tiem, lai uzzinātu par augstas kvalitātes ēdienu gatavošanu.
SĀKT IZPĒTI

ATKLĀJIET AUGSTAS KVALITĀTES ĒDIENU GATAVOŠANU

TEHNOLOĢIJAS

Izvēlieties vienu punktu grupu un atklājiet pārtikas dzesēšanas augsto kvalitāti.

SAUDZĪGĀ AIZVĒRŠANA

Daži modeļi ir aprīkoti ar saudzīgās aizvēršanas mehānismu, kurā izmantotas jaunās paaudzes eņģes, kas nepieļauj durvju pēkšņu aizvēršanos.

LCD DISPLEJS UN MONO VADĪBA

Mono vadība ļauj jums viegli izvēlēties kādu no 30 ēdienu gatavošanas programmām, iestatīt temperatūru un taimeri tikai ar vienu vadības skalu. Programma ir izstrādāta, lai tā būtu loģiska un intuitīva, un virsmas ar prettraipu pārklājumu nodrošina jūsu krāsns nevainojamu tīrību.

TELESKOPISKĀS VADOTNES

Praktiskās teleskopiskās vadotnes var izmantot ar pilienu pannu vai cepešpannu, lai jums būtu vieglāk un drošāk pārbaudīt un kontrolēt ēdiena gatavošanas procesu.

ĀTRS TĪRĪŠANAS PIROLĪTISKAIS CIKLS

Automātisks tīrīšanas cikls, kas iztīra krāsni, un jums nav jāizmanto ķīmiski līdzekļi. Izvēlieties vajadzīgo tīrīšanas līmeni un ļaujiet, lai krāsns pati sevi iztīra, atstājot tikai nelielu pelnu kārtiņu, kas vienkārši jānoslauka.

GAISMAS DIOŽU APGAISMOJUMS

Gaismas diožu spuldzes atrodas durvju malā, nodrošinot maigu apgaismojumu bez ēnām visos krāsns līmeņos. Tas dod iespēju pārbaudīt ēdienu gatavošanas laikā bez durvju atvēršanas, samazinot nevajadzīgu karstuma zudumu.
TURPINĀT IZPĒTI

ATKLĀJIET AUGSTAS KVALITĀTES ĒDIENU GATAVOŠANU

ENERĢIJAS EKONOMIJA

Pateicoties sildelementu elektroniskajai vadībai, optimizētajai ventilatoru regulēšanai un vislabākajai siltumizolācijai, krāsnij ir ļoti mazs enerģijas patēriņš tikai 0,63 kWh* apmērā - kas nozīmē iespaidigo A-20% enerģijas taupīšanas reitingu. *Balstoties uz informāciju par vidēju izmēru krāsnīm ar 35 - 65 litru ietilpību salīdzinājumā ar 29 konkurentiem šajā tirgū pēc datiem, kas līdz 31.12.10.
TURPINĀT IZPĒTI